Bagagebrickan Traveler är tillverkad av slagtålig ABS-plast och hjälper dig att lätt identifiera dina väskor och rullväskor. Den har ett ID-fönster för namn- och kontaktuppgifter och en hållbar ögla för säker fastsättning på bagage.
| Antal | 1 | 500 |
|---|---|---|
| Pris/st | 3,80 | 3,60 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | ABS plast |
| Storlek | 5,4 x 9,5 cmcm |
| Förpackning | 500st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 28x30x44cm |
| GTIN / EAN | 8713159742869 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 22011 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,90 kr
Från 15,60 kr
Från 109,00 kr
Från 8,16 kr
Från 18,00 kr
Från 106,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |