Bagagetag i kork med papperlapp med adressuppgifter
Beige
| Förpackningsmått | 0.430 x 0.215 x 0.360 M |
| Längd | 6.4 cm |
| Bredd | 9.5 cm |
| Grossvikt | 0.016 kg |
| Nettovikt | 0.013 kg |
| Volym | 0.033 M3 |
| Material | Kork |
| EAN | 8719941055773 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 25 |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 5489 |
| 20260601 | 20000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 14,90 kr
Från 15,60 kr
Från 109,00 kr
Från 8,16 kr
Från 18,00 kr
Från 106,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |