Gul säkerhetsväst för barn med två reflekterande ränder och elastiska band på sidorna. Tillverkad av stadig men lätt polyester som gör västen bekväm att bära. Uppfyller den europeiska EN1150-standarden.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 52,00 | 50,50 | 49,40 | 48,60 | 44,80 | 41,60 | 39,60 | 39,00 | 38,20 | 37,80 |
Gul
| Material | Polyester |
| Bredd | 450mm |
| Längd | 500mm |
| Vikt | 53g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90922.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 400mm x 250mm x 340mm |
| GPSR-Information | Inner label |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90922-N0041 | 5028 st |
| Inkommande lager 2026-06-03T00:00:00+02:00 | 3800 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 48,50 kr
Från 82,50 kr
Från 44,20 kr
Från 104,00 kr
Från 37,45 kr
Från 139,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |