Elegant slank kulspetspenna i metall med blått bläck, topp/pekare av hög kvalitet i gummi för användning på pekskärmar (t. ex. iPhone / iPad). Försedd med högglansiga detaljer och vridmekanism.
Silver
| Material | Metal |
| Längd | 13.7 cm |
| Diameter | 0.8 cm |
| Vikt | 12 g |
| Volym | 0.2681 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 4,56 kr
Från 52,50 kr
Från 5,28 kr
Från 15,15 kr
Från 3,42 kr
Från 4,58 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |