Kulspetspenna i bambu som också fungerar som telefonhållare. Pennans övre del samt spets är tillverkade av återvunnen plast och pennkroppen är tillverkad av ansvarsfullt anskaffad bambu. Bläckfärg: Blå. Skrivlängd: 1000 meter. NIB-storlek: 1,0 mm.
| Antal | 1 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 5,40 | 5,20 | 5,00 |
Havregryn
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | FSC-certifierad bambu |
| Diameter | 1g |
| Storlek | 14,7 x Ø 1 cmcm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 11kg |
| Vikt | 10.45kg |
| Förpackning | 32x48x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159662037 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 11215 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,95 kr
Från 25,75 kr
Från 61,50 kr
Från 18,00 kr
Från 6,24 kr
Från 6,72 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |