Metallpenna i Toppoint-design med integrerat USB-minne. Europaproducerad bläckpatron med blått bläck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 131,00 | 129,00 | 126,00 | 124,00 | 122,00 | 120,00 | 118,00 | 117,00 | 115,00 | 113,00 |
Grå
| Material | Metal |
| Längd | 149mm |
| Diameter | 14mm |
| Vikt | 40g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 430mm x 250mm x 190mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87659-N0005 | 1421 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,95 kr
Från 25,75 kr
Från 61,50 kr
Från 18,00 kr
Från 6,72 kr
Från 6,24 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |