Mark Twain kulspetspenna i metall levereras i en ask med magnet, blått bläck.
Svart
| Storlek | 14,1 x Ø 1,1 cm |
| Material | Rostfritt stål, Koppar |
| Tryckyta | Laser: 3,5 x 0,6 cm, Tampo: 4 x 2 cm |
| Vikt | 0.190 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4604 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |