Rullpenna i bambu med färgad lock och plastklämma. Den smidiga rullpennan har svart bläck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 10,20 | 10,00 | 9,80 | 9,20 | 8,80 | 8,40 | 8,00 | 7,60 | 7,40 |
Svart
| Material | Aluminium, Bamboo |
| Längd | 135mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81152.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 480mm x 330mm x 220mm |
| Refill | Rollerball refill |
| Pennmekanism | Cap action |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 81152-N0002 | 7491 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,96 kr
Från 7,20 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 4,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |