Softtouch-kulspetspenna tillverkad av återvunnet aluminium. Med matchande färgklämma och blå jumbo-refill.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 11,00 | 10,60 | 10,40 | 9,80 | 9,40 | 9,00 | 8,60 | 8,00 | 7,80 |
Svart
| Material | Aluminium |
| Längd | 137mm |
| Diameter | 10mm |
| Vikt | 14g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87890.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 360mm x 350mm x 190mm |
| Refill | Jumbo refill |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87890-N0002 | 48512 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |