Rolig kulspetspenna med hårig spinnerknapp. Kulspetspennan levereras med en blå refill.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,00 | 12,80 | 12,40 | 11,60 | 11,20 | 10,60 | 10,20 | 9,60 | 9,40 | 9,20 |
Vit
| Material | ABS, Plastic |
| Längd | 155mm |
| Diameter | 20mm |
| Vikt | 16g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87899.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 550mm x 185mm x 295mm |
| Refill | Plastic refill |
| Pennmekanism | Push |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87899-N0001 | 13853 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,96 kr
Från 7,20 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 4,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |