3-färgad kulspetspenna med grepp och nyckelband. Skrivfärgerna är blå, svart och röd.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 11,60 | 11,20 | 11,00 | 10,20 | 9,80 | 9,40 | 9,00 | 8,40 | 8,20 |
Vit / svart
| Material | ABS, PP, TPR |
| Längd | 141mm |
| Diameter | 12mm |
| Vikt | 14g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87855.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 780mm x 335mm x 235mm |
| Refill | Plastic refill |
| Pennmekanism | Sliding mechanism |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87855-N0102 | 14996 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 6,96 kr
Från 7,20 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 4,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |