Penna med vridmekanism och kropp av återvunnen aluminium, mekanism av återvunnen ABS och metallklämma med bambudetalj. Blått bläck.
Svart
| Förpackningsmått | 0.310 x 0.260 x 0.200 M |
| Längd | 14 cm |
| Bredd | 1.2 cm |
| Grossvikt | 0.024 kg |
| Nettovikt | 0.014 kg |
| Volym | 0.016 M3 |
| Material | Aluminium |
| EAN | 8719941091009 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 14672 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |