w! Kulspetspenna med blått bläck med ett elegant skaft av 100% GRS-certifierad återvunnen ABS. Med en generös klämma för en iögonfallande tryckyta. GRS-certifierad. Totalt återvunnet material: 83%.
Röd
| Material | Återvunnet ABS |
| Längd | 13.9 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vikt | 6 g |
| Volym | 0.5236 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |