Penna i miljövänligt papper som är återvinningsbart och biologiskt nedbrytbart, oändlig papperspenna med raderbar skrift. Oändligt användbar.
Svart
| Storlek | 15,7 x 1,8 x 0,9 cm |
| Material | Papper, Metall |
| Tryckyta | 4 x 0,5 cm |
| Vikt | 0.004 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 2000 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 16326 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |