En av våra mest populära bläckpennor i flera färger gjord i RPET. Blått bläck.
Transparent blå
| Förpackningsmått | 0.530 x 0.320 x 0.240 M |
| Längd | 14.1 cm |
| Bredd | 1.3 cm |
| Höjd | 14.1 cm |
| Grossvikt | 0.015 kg |
| Nettovikt | 0.013 kg |
| Volym | 0.041 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941055643 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 39855 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |