Stilolinea® kulspetspenna med blått bläck, färgad klämma och spets. Made in Italy.
| Antal | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,78 | 7,34 | 7,12 | 6,92 | 6,48 |
Grön
| Material | Syntetiskt material |
| Längd | 13.8 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 8 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |