S45 r-Pet är en prisvärda kulspetspenna tillverkad i 100% återvunnen PET-plast. Pennan har tryckbart klips och frostad pennkropp i klassisk design. Finns i 3 olika färger med returmärkning på klipsdelen.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,90 | 13,20 | 10,80 | 10,50 | 10,30 | 9,80 | 9,10 |
Vit / pms vit
| Ursprungsland | Italien |
| Vikt | 10g |
| Längd | 140mm |
| Förpackning | 100st-i-kartong |
| Refill | 1,0mm Standard Plastic Type dokumentäkta bläck ISO-12757/2 |
| Bläckfärg | Blå |
| Skrivlängd | 2000m |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Tillverkarens Artnr: 1123_RC TProdukttyp: Miljöpenna PET-plastStatistikkod: 9608109200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 50500-1123-A | 15 938 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |