Kulspetspenna med blått bläck och transparent färgad hylsa tillverkad av 100% återvunnen PET. Med högglansiga detaljer och metallklämma.
Blå
| Material | RPET |
| Längd | 14 cm |
| Diameter | 1.2 cm |
| Vikt | 13 g |
| Volym | 0.9048 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |