Kulspetspenna med blått bläck, tillverkad i 50% PP och 50% vetehalm. Med svarta accenter och metall-clip. Delvis biologiskt nedbrytbar.
Svart
| Material | Vetehalm, Syntetiskt material, Metal |
| Längd | 13 cm |
| Diameter | 1.3 cm |
| Vikt | 11 g |
| Volym | 1.1503 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |