Kulspetspenna med blått eller svart bläck, skaft i bambu med metallklämma.
Silver
| Material | Bambu |
| Längd | 13.8 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vikt | 7 g |
| Volym | 0.6969 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,20 kr
Från 6,96 kr
Från 4,32 kr
Från 1,68 kr
Från 6,96 kr
Från 1,30 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |