Set med pennor i metall och eko-mässing bestående av en twistkulpenna och en rollerballpenna. Båda använder tyskt dokumentärbläck i blå skrift. Kulpennan erbjuder en skrivlängd på ungefär 1 000 meter, medan rollerballpennan skriver upp till 400 meter. Förpackad tillsammans i en svart glidask. Blått bläck.
Svart (01)
| Material | Metall, Mässing |
| Höjd | 0,5 cm |
| Bredd | 2 cm |
| Längd | 14 cm |
| Storlek | 2 cmx0,5 cmx14 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 9/8.9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 28,5 cmx37,5 cmx26 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI134934801 | 2370 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,15 kr
Från 154,00 kr
Från 85,50 kr
Från 25,00 kr
Från 98,50 kr
Från 127,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |