Pennset mini som består av en reservoarpenna och en rollerballl av trä och mässing, locken kan skruvas fast på pennans baksida som en förlängning. Setet levereras i en miljövänlig kartong.
Brun
| Storlek | 10,7 x 6 x 2,5 cm |
| Material | Trä |
| Tryckyta | 3,5 x 0,6 cm |
| Vikt | 0.083 kg |
| Antal per innerlåda | 100 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1804 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,15 kr
Från 154,00 kr
Från 85,50 kr
Från 25,00 kr
Från 98,50 kr
Från 131,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |