Skrivset av bokträ och metall bestående av en kulpenna och en bläckpenna. Förpackad i ett penngodset av bokträ. Blått bläck. Försedd med tysk Dokumentalbläck.
Brun (11)
| Material | Mässing, Bokträ |
| Höjd | 2,1 cm |
| Bredd | 4,8 cm |
| Längd | 16,3 cm |
| Storlek | 4,8 cmx2,1 cmx16,3 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 126/15.9 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Antal i kartong (inner/ytter) | 50/100 |
| Kartongstorlek | 28,5 cmx36 cmx32 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Indien |
| Certifikat | Cadmium, PCP, FSC, Safety Data Sheet (SDS), Lead, Formaldehyde |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI915611 | 2218 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 27,15 kr
Från 154,00 kr
Från 85,50 kr
Från 25,00 kr
Från 98,50 kr
Från 131,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |