Papercase -helt i din egen design! Ett specialdesignat papercase förhöjer värdet på din gåva för såväl penna som för dig som avsändare. I priset inkluderas enkelsidigt cmyk-färgtryck på obestruket papper, 300gr Scandia white, svensktillverkat, även pappersmassan kommer från Sverige, tillverkat av Lessebo paper. Trycks i planoformat 150x120mm. Levereras ihopvikta. Vid samtidigt köp av tryckta eller graverade pennor ingår även packning i etuierna. Minsta orderkvantitet är 100st.
| Antal | 100 | 300 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 47,30 | 23,60 | 19,30 | 15,00 | 14,00 | 10,60 | 9,40 |
Flerfärg
| Ursprungsland | Sverige |
| Vikt | 5g |
| Längd | 150mm |
| Bredd | 120mm |
| Förpackning | 100st |
| Leveranstid | 10-15 arbetsdagar efter godkänt korrektur |
| Övrig information | Produkttyp: #N/AStatistikkod: 39231000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,05 kr
Från 11,80 kr
Från 27,85 kr
Från 20,90 kr
Från 22,35 kr
Från 9,62 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |