Lätt paraply i stormsäker design med 190T polyesterskärm med reflexkant, ram i glasfiber, metallskaft, mjukt handtag och kardborrfäste.
Svart
| Material | Metal, Polyester 190T, Fiberoptik |
| Längd | 82.5 cm |
| Diameter | 103 cm |
| Vikt | 265 g |
| Volym | 572150.5193 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 133,00 kr
Från 193,00 kr
Från 83,00 kr
Från 114,00 kr
Från 156,00 kr
Från 168,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |