Sektionsparaply, 21 tum med stormfunktion i 190T pongee material med pläterat stålskaft, svarta med 2 sektioner glasfiber och kromade metallspetsar. Svart gummerat handtag med kupning. Viks ihop i tre sektioner. Automatisk stängning och öppning. Inkluderar matchande påse.
Svart
| Förpackningsmått | 0.300 x 0.250 x 0.225 M |
| Bredd | 97 cm |
| Höjd | 56.7 cm |
| Grossvikt | 0.392 kg |
| Nettovikt | 0.361 kg |
| Volym | 0.017 M3 |
| Material | Metall |
| EAN | 8719941083967 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 1 |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 16790 |
| 20260529 | 9000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 193,00 kr
Från 83,00 kr
Från 114,00 kr
Från 156,00 kr
Från 168,00 kr
Från 123,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |