Paraply med extra stor skärm (Ø 130 cm) av 190T RPET pongee polyester och 19% återvunnen polyester. Med automatisk öppning, aluminiumhandtag, glasfiberram och kardborreknäppning. Aluminiumhandtaget har en skumplastdetalj i en färg som matchar tyget. Mått i stängt läge: Ø 6 x 99,5 cm. RCS-certifierad.
Svart
| Längd | 99.5 cm |
| Diameter | 130 cm |
| Vikt | 465 g |
| Volym | 1150346.51 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 81,50 kr
Från 129,00 kr
Från 79,50 kr
Från 139,00 kr
Från 117,00 kr
Från 156,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |