Paraply med kapell i 190T RPET pongee-polyester. Detta paraply har två diskreta sektioner i reflexmatieral som smälter in i paraplyets design i dagsljus. Dessa reflexsektioner lyser upp när de träffas av ljus, så att användaren syns bättre i mörker. Paraplyet har en funktion för automatisk öppning, glasfiberram, metallhandtag, mjukt EVA-handtag och kardborrestängning. RCS-certifierad. Totalt återvunnet material: 17%.
Svart
| Material | Pongee 190T, rPET, Fiberoptik, Pongee |
| Längd | 85 cm |
| Diameter | 105 cm |
| Vikt | 400 g |
| Volym | 606131.0326 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 81,50 kr
Från 129,00 kr
Från 79,50 kr
Från 139,00 kr
Från 117,00 kr
Från 156,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |