Paraply med automatisk teleskopfjädring, fodral i 190T RPET-pongee, metallstomme, skaft och handtag i trä samt kardborrestängning. RCS-certifierad. Total andel återvunnet material: 15%.
Svart
| Material | RPET, Fiberoptik |
| Längd | 89 cm |
| Diameter | 105 cm |
| Vikt | 390 g |
| Volym | 606131.0326 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 81,50 kr
Från 129,00 kr
Från 79,50 kr
Från 139,00 kr
Från 117,00 kr
Från 156,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |