Paraply i 190T pongee, med en extra stor diameter på 132 cm. Automatisk teleskopöppning, fiberglasskelett och skaft, mjukt grepp och kardborreband. Vattenavstötande.
Marinblå
| Material | Pongee 190T, Fiberoptik |
| Längd | 100 cm |
| Diameter | 132 cm |
| Vikt | 583 g |
| Volym | 1204260.4287 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 81,50 kr
Från 129,00 kr
Från 79,50 kr
Från 139,00 kr
Från 117,00 kr
Från 156,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |