Paraply med automatisk teleskopöppning, 190T polyestersfodral, ram i glasfiber, metallskaft, bekvämt skumhandtag och kardborrfäste.
Grå
| Material | Metal, Polyester 190T, Fiberoptik |
| Längd | 82 cm |
| Diameter | 104 cm |
| Vikt | 280 g |
| Volym | 588977.4131 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 81,50 kr
Från 129,00 kr
Från 79,50 kr
Från 139,00 kr
Från 117,00 kr
Från 156,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |