Kompakt, hopfällbart paraply i 190T polyester-material. Metallram i stål, plasthandtag med ögla, stängning med kardborreband och fodral för förvaring. Manuell användning. Mått vikta: Ø 5,5 x 24 cm.
Kungligt blått
| Material | Syntetiskt material, Metal, Polyester 190T |
| Längd | 55.5 cm |
| Diameter | 96 cm |
| Vikt | 270 g |
| Volym | 463246.6863 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 133,00 kr
Från 127,00 kr
Från 88,00 kr
Från 137,00 kr
Från 156,00 kr
Från 217,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |