Nyckelring i bambu med euromynt för kundvagns. (Passar ej SE, DK, NO kundvagnar)
Trä
| Förpackningsmått | 0.350 x 0.280 x 0.420 M |
| Längd | 7.7 cm |
| Bredd | 2.5 cm |
| Höjd | 7.7 cm |
| Grossvikt | 0.009 kg |
| Nettovikt | 0.007 kg |
| Volym | 0.041 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941063075 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 114523 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 7,68 kr
Från 36,00 kr
Från 7,92 kr
Från 7,20 kr
Från 4,80 kr
Från 7,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |