Dubbelväggig mugg med yttervägg i PP och innervägg i återvunnet rostfritt stål (90% återvunnet rostfritt stål och 10% rostfritt stål) med keramiskt coating. Läckagefri. Volym: 350 ml.
Svart
| Förpackningsmått | 0.490 x 0.395 x 0.340 M |
| Längd | 8.5 cm |
| Bredd | 14 cm |
| Grossvikt | 0.2 kg |
| Nettovikt | 0.175 kg |
| Volym | 0.066 M3 |
| Material | Återvunnet Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941082120 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1040 |
| 20260519 | 4000 |
| 20260526 | 1000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,50 kr
Från 46,10 kr
Från 48,50 kr
Från 120,00 kr
Från 59,50 kr
Från 32,90 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |