Mugg i stengods. Passar perfekt med fullfärgstryck. Klarar maskindisk i upp till 500 körningar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 50,00 | 49,20 | 47,20 | 45,40 | 43,00 | 42,40 | 41,00 | 40,20 | 39,60 | 39,00 |
Vit
| Material | Stoneware |
| Höjd | 100mm |
| Diameter | 85mm |
| Vikt | 315g |
| Volym | 350cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51191.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 405mm x 275mm x 330mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51191-N0001 | 523 st |
| Inkommande lager 2026-06-08T00:00:00+02:00 | 16001 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,80 kr
Från 43,70 kr
Från 33,40 kr
Från 20,50 kr
Från 47,05 kr
Från 67,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |