Modellen är gjord av porslin. Snygg och ergonomisk kopp. Den kännetecknas av ribb på båda sidor av örat. Mode som betonar användarens originalitet.
Kapacitet: 75 ml
Höjd: 55 ml
Diameter: 59 ml
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 94,50 | 75,50 | 56,00 | 53,50 | 43,55 | 41,15 | 38,55 | 36,90 | 36,35 |
Vit (02)
Klassisk presentask som finns i många olika färger.
Klassisk presentask för kopp och fat. Finns i många färger.
| Material | Porslin |
| Höjd | 55 mm |
| Diameter | 59 mm |
| Kapacitet | 75 ml |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 39,5 cmx33 cmx25 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,80 kr
Från 43,70 kr
Från 20,50 kr
Från 33,40 kr
Från 47,05 kr
Från 67,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |