Vit mugg i porslin.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 63,00 | 59,00 | 56,50 | 55,00 | 53,00 | 52,00 | 51,00 | 49,80 |
Vit
| Material | Porcelain |
| Höjd | 106mm |
| Diameter | 73mm |
| Vikt | 320g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98181.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 720mm x 260mm x 395mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98181-N0001 | 1086 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,80 kr
Från 43,70 kr
Från 20,50 kr
Från 33,40 kr
Från 47,05 kr
Från 67,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |