Koniskt dricksglas. Tål diskmaskin. För diskmaskinsäker märkning välj lasergravyr: Volym: 300 ml.
Transparent
| Förpackningsmått | 0.435 x 0.180 x 0.286 M |
| Bredd | 8 cm |
| Höjd | 12.4 cm |
| Grossvikt | 0.285 kg |
| Nettovikt | 0.247 kg |
| Volym | 0.022 M3 |
| Material | Glas med Sodakalk |
| EAN | 8719941055919 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 5673 |
| 20260526 | 10000 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 32,90 kr
Från 327,00 kr
Från 38,20 kr
Från 19,65 kr
Från 310,00 kr
Från 123,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |