Ölglas/mugg i solidt glas.
Kapacitet: 500 ml
Diameter: 78 mm
Höjd: 190 mm
| Antal | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 224,00 | 179,00 | 132,00 | 126,00 | 103,00 | 97,00 | 91,00 | 86,50 | 86,00 |
Kungsblå (304)
Presentask P718 för ölglas
| Material | Glas |
| Höjd | 190 mm |
| Diameter | 78 mm |
| Kapacitet | 500 ml |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 41,5 cmx29,5 cmx42 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 92,00 kr
Från 209,00 kr
Från 145,00 kr
Från 629,00 kr
Från 449,00 kr
Från 64,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |