Carat champagneglas 24cl 2-pack
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st |
440,00 |
Klar
| Höjd | 22.9 cm |
| Längd | 7 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Diameter | 7 cm |
| Förpackning | 24x15x8 cm |
| Gross Volym | 288 cl |
| Material | Blyfri kristallglas |
| EAN | 7321646070879 |
| Ursprungsland | Germany |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 4497 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 449,00 kr
Från 629,00 kr
Från 239,00 kr
Från 809,00 kr
Från 409,00 kr
Från 409,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |