Powerbank 2600 mAh med hölje i återvunnen aluminium. Kapacitet för mobiltelefon, utgångsström DC5V/2A. Inklusive USB Type-C-laddningskabel med Type-A-adapter. In/utgång: USB Type-C.
Svart
| Förpackningsmått | 0.383 x 0.217 x 0.118 M |
| Längd | 4 cm |
| Bredd | 3.6 cm |
| Höjd | 9.6 cm |
| Grossvikt | 0.104 kg |
| Nettovikt | 0.094 kg |
| Volym | 0.010 M3 |
| Material | Återvunnet Aluminium |
| EAN | 8719941076990 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 5035 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 122,00 kr
Från 219,00 kr
Från 113,00 kr
Från 235,00 kr
Från 523,00 kr
Från 51,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |