Bambu laddstation för fyra smartphones eller surfplattor med en trådlös laddstation, två USB-portar och en USB C-port. Inklusive laddkabel.
Beige
| Storlek | 17,5 x 11,5 x 7,7 cm |
| Material | Bambu |
| Tryckyta | Laser: 5 x 3 cm, Tampo: 4 x 3 cm |
| Vikt | 0.700 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 10 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1542 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 149,00 kr
Från 196,00 kr
Från 308,00 kr
Från 184,00 kr
Från 250,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |