10W trådlös snabbladdare med dubbel spole och pennhållare i ABS. Uteffekt: DC 9V/1.10A (15W) för snabbladdning. 1 USB-A-port med strömutgång.
Svart
| Förpackningsmått | 0.525 x 0.155 x 0.465 M |
| Längd | 6.6 cm |
| Bredd | 9.8 cm |
| Höjd | 10.7 cm |
| Grossvikt | 0.208 kg |
| Nettovikt | 0.172 kg |
| Volym | 0.038 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941060418 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1648 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 149,00 kr
Från 308,00 kr
Från 184,00 kr
Från 250,00 kr
Från 87,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |