Upplev ultrasnabb magnetisk trådlös laddning på 25W med Quantum ultrasnabb 3-i-1. Den stilrena skrivbordsladdaren som laddar din mobil, Apple Watch/Samsung Watch och dina hörlurar samtidigt. Det effektiva systemet levererar stabil laddning till alla enheter med stöd av avancerade säkerhets- och temperaturskydd för pålitlig daglig användning. Tillverkad i RCS-certifierad återvunnen ABS-plast, återvunnet aluminum och återvunnen PC. RCS (Recycled Claim Standard) verifierar det återvunna innehållet genom hela leveranskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 47% baserat på produktens totala vikt. USB-C-ingången säkerställer jämn energitillförsel för optimal uteffekt på 25W. Produkten och tillbehören är PVC-fria och förpackade i FSC®mix kraftförpackning. En 120 cm USB-C till USB-C-kabel av RCS-certifierad återvunnen TPE ingår. Minsta ingång: 9V/3A för optimal användning.
• Stöder 25 W ultrasnabb trådlös laddning
• 120cm lång kabel
• Ladda din mobil, airpods och iWatch på samma gång
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• Avancerat säkerhetsskydd
• PVC-fri
• Avancerad temperaturkontroll
• Fungerar med Apple iWatch och Samsung watch
2.96 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 828,00 | 807,00 | 785,00 | 762,00 | 748,00 | 734,00 |
Grå
| Storlek | 16.7 x 8.1 x 14.8 cm |
| Vikt | 317.5g |
| Tryckyta | 35 x 25 mm |
| Material | Återvunnen aluminiumlegering,rPC |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| Nästa Leverans : 2026-04-23 | 1430 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,40 kr
Från 198,00 kr
Från 366,00 kr
Från 67,50 kr
Från 109,00 kr
Från 235,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |