Trådlös laddare. Anslut enheten till din dator, placera smartphone på den för att börja ladda. Ljus när den laddas. Utgång: DC9V/1.66A (15W).
Vit
| Förpackningsmått | 0.412 x 0.174 x 0.213 M |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Grossvikt | 0.053 kg |
| Nettovikt | 0.044 kg |
| Volym | 0.015 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941055407 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 756 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 39,40 kr
Från 198,00 kr
Från 366,00 kr
Från 109,00 kr
Från 67,50 kr
Från 235,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |