Philips 2000-serien med öppna öronsnäckor erbjuder en säker lyssningsupplevelse tack vare sin öppna design, så att du alltid kan höra din omgivning. De erbjuder upp till 7 timmars speltid (28 timmar med fodralet). Med sin IPX4-klassade stänk- och svettbeständighet är de perfekta för resor eller träning. Hållbart tillverkade med RCS-certifierade återvunna material.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 541,00 | 533,00 | 525,00 | 518,00 | 510,00 | 503,00 | 496,00 | 489,00 |
Vit
| Material | R-ABS |
| Bredd | 27mm |
| Längd | 65mm |
| Höjd | 39mm |
| Vikt | 48g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 239mm x 228mm x 200mm |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 42265-N0001 | 481 st |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 261,00 kr
Från 183,00 kr
Från 234,00 kr
Från 25,95 kr
Från 302,00 kr
Från 33,85 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |