Set med 2 stycken True Wireless Stereo (TWS) 5.1 öronsnäckor med mikrofon och inbyggt 25 mAh-batteri. Speltid ca 3 timmar. Automatisk parning. Inkluderar en mikro-USB-laddningskabel och en 200 mAh- laddningsstation.
Svart
| Förpackningsmått | 0.330 x 0.190 x 0.300 M |
| Längd | 5.8 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Grossvikt | 0.06 kg |
| Nettovikt | 0.055 kg |
| Volym | 0.019 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941064386 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 917 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 261,00 kr
Från 183,00 kr
Från 234,00 kr
Från 25,95 kr
Från 302,00 kr
Från 196,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |