Logoband med RPET-telefonhållare.
Svart
| Förpackningsmått | 0.540 x 0.320 x 0.200 M |
| Längd | 150 cm |
| Bredd | 0.6 cm |
| Höjd | 0.6 cm |
| Grossvikt | 0.04 kg |
| Nettovikt | 0.03 kg |
| Volym | 0.035 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941066090 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 300 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 18576 |
| 20260612 | 40200 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 51,50 kr
Från 18,25 kr
Från 5,76 kr
Från 38,20 kr
Från 5,76 kr
Från 77,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |