Mobilhållare i bambu, öppning för laddningskabel.
Beige
| Storlek | 8 x 6,5 x 13 cm |
| Material | Bambu |
| Tryckyta | 5 x 3 cm |
| Vikt | 0.081 kg |
| Antal per innerlåda | 80 |
| Antal per ytterlåda | 80 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Förpackning | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5160 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 51,50 kr
Från 18,25 kr
Från 38,20 kr
Från 5,76 kr
Från 77,00 kr
Från 5,76 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |