Nyckelband i återvunnet PET med säkerhetsklämma. Oval krok av hög kvalitet med hummerklämma som är perfekt för att hålla en namnbricka, ID-kort eller nycklar.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 12,80 | 12,40 | 12,00 | 11,80 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnen plast |
| Storlek | 2 x 45 x 0,2 cmcm |
| Förpackning | 1000st |
| Bruttovikt | 14kg |
| Vikt | 13.2kg |
| Förpackning | 54x32x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159541349 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 24595 |
Här kan du snabbt ställa en fråga om produkten.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,52 kr
Från 13,50 kr
Från 3,60 kr
Från 10,10 kr
Från 21,00 kr
Från 17,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |